Cкачати прайс-лист
  • Тел./факс: (05236) 2-16-75; моб.: (067) 49-67-054
  • вул. Кременчуцьке шосе 1, м. Світловодськ Кіровоградської області
  • Email: szsi@ukr.net

Ми допоможемо побудувати ваш світлий будинок cілікатний цегла - екологічно чистий стіновий матеріал

  • м. Світловодськ
  • вул. Кременчуцьке шосе 1
  • Тел./факс: (05236) 2-16-75;
  • моб.: (067) 49-67-054
силикатный кирпич

Світловодський завод силікатних виробів працює на ринку вже більше 30 років. Він був введений в експлуатацію в 1982 році, а вже в 1988 році була проведена реконструкція і модернізація підприємства. У 2009 році завод був обладнаний лінією по виробництву полістирольного пінопласту.

Завод має вигідне територіальне розташування і зручну транспортну розв'язку, що надає можливість проводити відвантаження продукції залізничним і автомобільним транспортом. Розташований в центральній частині України, і це дає йому можливість бути одним з основних виробників силікатної цегли в центральному регіоні. Своєю продукцією завод забезпечує споживачів Кіровоградської, Полтавської, а також частково Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Харківської областей.

Світловодський завод силікатних виробів випускає силікатну цеглу марки М-150. Основою для виробництва продукції є наявність сировинної бази. Завод забезпечується піском з власного кар'єру, який знаходиться поблизу його території. Вапно виробляється також на заводі шляхом випалу вапняку в шахтних пічах.

Згідно з результатами проведених досліджень на радіаційність та на інші шкідливі речовини сировина, а відповідно і вироблена продукція являється екологічно чистими. Це дозволяє використовувати продукцію для всіх видів будівництва житлових і промислових об'єктів без обмеження. Завод має сертифікат відповідності продукції вимогам стандартів ДСТУ Б.В.2.7.-80-2008 "Будівельні матеріали. Цегла і камені силікатні. Технічні умови."

Все вищезазначене, а також індивідуальний підхід до кожного покупця, використання системи знижок дозволяє Світловодському заводу силікатних виробів забезпечити максимальний комфорт у взаємовідносинах покупця і заводу.